Eesti hobune – Annoona – müüdud

Eesti hobune – Annoona – müüdud

Annoona on silmatorkava kõrvi värvusega ja ainult vaevumärgatava valge piirdega sõrgatsil. Annoona on suurepärane pere- ja seltsihobune. Annoona on ema poolt pärinud malbe iseloomu. Kasvab arvatavasti keskmisest suuremaks eesti hobuseks kuid jääb ponimõõtu ning sobib tulevikus hästi nii aretusmäraks, takistussõitu, koolisõitu kui ka rakendisporti.

Eesti Hobuse Annoona andmed

Staatus
Müüdud
Sugu
mära
Sünniaeg
15.05.2019   (5 aastat 1 kuud)
UELN
233002100289719
Hobuslaste register
Värvus
Kõrb
Kasvataja
OÜ Key, Araka talu, Kohila, Raplamaa

Eesti Hobuse Annoona isa

Annoona isa Aksel 722E (e.Torma 3435E, ei.Toover 556E, i.Ando 537E) on 1999 aastal Saaremaal Pihtla hobukasvanduses sündinud halli värvusega täkk. Turjakõrgus 144cm. Kuiva konstitutsiooniga, hea tõutüübi ja välimikuga täkk. Aksel on hea vaba liikumisega ning hea hüppega perspektiivne täkk, keda tuleks võimalikult palju kasutada. Ta on litsenseeritud sugutäkk, kelle järglasi kokku 119 (16.10.2019). Akslile omistati 2018 aastal EHSi Aasta Täku tiitel. Aksel on oma kõrge vanuse kohta väga hea tervisega. Aksli isa Ando 537 E kasutati nooruses samaaegselt tööhobusena ja sugutäkuna. Ta oli nn arabiseeritud välimusega. Oli hea eksterjööriga, hea lihastuse ja tugevate jalgadega täkk. Puuduseks oli temperamendivaegus. Ando on andnud palju häid sugumärasid ja mitmeid täkke.


Eesti Hobuse Annoona ema

Annoona ema Ebeeria (e. Rani 4405E, ei. Rolf 716E, i. Eber 837E) on Key hobumajanduses sündinud võigu värvusega eesti hobuse mära. Ebeeria on suuremat kasvu, tugeva kehaehitusega ja ilma märgisteta imeilus võik hobune. Ta on suurepärase iseloomuga, sõbralik ja julge ning alati seltsiv tegelane. Saab hästi läbi nii inimeste kui teiste hobustega. Seltsivuse on Ebeeria ilmselt pärinud oma emalt, ka  ema Rani on hobune, kes armastab inimese lähedust.


Sugupuu

Võta julgelt meiega ühendust

Sulle pakkus Eesti hobune Annoona huvi? Võta julgelt ühendust ja räägime Annoonast täiendavalt edasi. Tule kohale ja too talle porgandit.

Helista julgelt: 512 9686 (Key)

Eesti hobuse Annoona galerii