Eesti hobune – Emmeliine – müüdud

Eesti hobune – Emmeliine – müüdud

Emmeliine on 2018 aastal Key hobumajanduses sündinud varss. Kui Telma oli Key hobumajanduse esimene varss, siis Emmeliine ja Elfi on esimesed meie kasvandike varsad.

Emmeliine ja tema ema Telma moodustavad koos väga harmoonilise koosluse. Märatüdruk on väga avatud ja uudishimuliku iseloomuga julge tegelane, kelle kasvamist ootame pikisilmi. Tema värvus on meie jaoks huvitav, sest ta on sündinud helekollasena, seljal on tal aga tume triip ja saba ning lakk samuti tumedad.

Huvitaval kombel on Emmeliinel sünnipäev justnagu tema emal Telmalgi 1.mail 🙂

Eesti Hobuse Emmeliine andmed

Staatus
Müüdud
Eesti hobune Emmeliine on müüdud.
Sugu
mära
Sünniaeg
01.05.2018   (6 aastat 2 kuud)
UELN
2330061ETR02718
Hobuslaste register
Värvus
Kõrb
Kasvataja
OÜ Key, Araka talu, Kohila, Raplamaa

Eesti Hobuse Emmeliine isa

Emmeliine isa Ever 889E (isa Eber 837E , ema Taalia 3792E, emaisa Tuljak 666E)on kõrvi värvusega 2013. aastal sündinud keskmist kasvu täkk, turja kõrgusega 144 cm. Ever on esitletud 2015 aastal Eesti tõugu noorhobuste üleriigilised jõudluskatsetel, Kõljalas, Saaremaal, kus ta saavutas 1. auhinna. Ever on EHSi tunnustatud eesti tõugu sugutäkk.


Eesti Hobuse Emmeliine ema

Emmeliine ema Telma (isa Voore Tintin 869E, ema Alma 4299E, emaisa Apollo 778E) on Key hobumajanduses sündinud eesti tõugu mära, kes on sportlikku tüüpi, kerge kehaehituse ja suurepärase liikumisega hobune. Telma on väga harmoonilise ja feminiinse välimusega, mistõttu on ta ka EHKASi poolt märana kõrgelt hinnatud. Telma on kollast värvi ja pealiskarvast kumavad temalgi päikese käes läbi nii võluvad „rõõmutäpid“. Iseloomult on ta sõbralik, koostööaldis ja julge ning seetõttu kergelt käsitletav. Saab hästi läbi nii inimeste kui teiste hobustega, suurepärane karjaliige.


Sugupuu

Eesti hobune Emmeliine galerii