Müüa Eesti Hobused Tarpan / Trühvel / Tron / Trissa / Ruupia

Müüa Eesti Hobused Tarpan / Trühvel / Tron / Trissa / Ruupia

Kõik meie müügis olevad hobused leiad siit. Kui sulle pakub keegi teine meie hobustest huvi, küsi julgelt!

Key hobumajandus müüb eesti tõugu hobuseid. Eesti tõugu hobune Tarpan, Trühvel, Tron, Trissa ja Ruupia on müügis ja otsivad endale hoolivat omaniku!

Eesti Hobune Tarpan

Müügis on aastane täkk TARPAN (isa: Voore TinTin 869E, ema: Alma 4299E; emaisa: Apollo 778E)

Täkku on võimalik osta ka ruunana.

Broneeritud

Iseloomustades saab öelda, et Tarpan on suuremakasvuline, proportsionaalne, heade liitumistega universaaltüübiline mära. Pika ja avara sammuga, hoogse ja hea rütmiga traav ning galopp, hüppel avab hästi, kiire nii eest kui tagant, samuti hea hüppevõimekusega. Saduldatud, ratsanikuga teeb sammu, traavi, galoppi.

Vaata lisainfot Tarpani kohta

Tarpan 1 aastane

Eesti Hobune Trühvel

Müügis on aastane täkk TRÜHVEL (isa: Voore TinTin 869E, ema: Ruupia 4141E; emaisa: Rosett 600E).

Täkku on võimalik osta ka ruunana.

Müüdud

Iseloomustades saab öelda, et Trühvel on suuremakasvuline, proportsionaalne, heade liitumistega universaaltüübiline mära. Pika ja avara sammuga, hoogse ja hea rütmiga traav ning galopp, hüppel avab hästi, kiire nii eest kui tagant, samuti hea hüppevõimekusega. Saduldatud, ratsanikuga teeb sammu, traavi, galoppi.

Vaata lisainfot Trühveli kohta

Trühvel 1 aastane

Eesti Hobune Tron

3 a. täkk TRON ( i. Voore Tintin 869E, e. Tiivi 4300E, ei. Topper 596E). Tron on suurepärase iseloomuga lihtsasti käsiteldav täkk. Väga usaldav, koostööaldis, sõbralik ja julge.

Potentsiaalne kahevõistluse hobune ponisporti. Iseloomustades saab öelda, et Tron on suuremakasvuline, proportsionaalne, heade liitumistega universaaltüübiline mära. Pika ja avara sammuga, hoogse ja hea rütmiga traav ning galopp, hüppel avab hästi, kiire nii eest kui tagant, samuti hea hüppevõimekusega. Saduldatud, ratsanikuga teeb sammu, traavi, galoppi.

Müüdud

Vaata lisainfot Troni kohta

Eesti Hobune Trissa

3 a. mära TRISSA (isa: Voore TinTin 869E, ema: Ruupia 4141E; emaisa: Rosett 600E)

Iseloomustades saab öelda, et Trissa on suuremakasvuline, proportsionaalne, heade liitumistega universaaltüübiline mära. Pika ja avara sammuga, hoogse ja hea rütmiga traav ning galopp, hüppel avab hästi, kiire nii eest kui tagant, samuti hea hüppevõimekusega. Saduldatud, ratsanikuga teeb sammu, traavi, galoppi.

Vaata lisainfot Trissa kohta

Eesti Hobune Ruupia

9 a. mära RUUPIA 4141E (isa: Rosett 600E, ema: Amrita 3974E, emaisa: Adam 717E) Ruupia on suurepärane aretusmära ja toonud igal aastal varsa. Ta on ratsastatud kuid vajab kogenenud ratsanikku.

Hind: 2800 eur

Iseloomustades saab öelda, et Ruupia on suuremakasvuline, proportsionaalne, heade liitumistega universaaltüübiline mära. Pika ja avara sammuga, hoogse ja hea rütmiga traav ning galopp, hüppel avab hästi, kiire nii eest kui tagant, samuti hea hüppevõimekusega. Saduldatud, ratsanikuga teeb sammu, traavi, galoppi.

Vaata lisainfot Ruupia kohta

Kontakt

Võta meiega julgesti ühendust, tule vaata hobused üle ja patsuta ratsut. Tean lubada seda, et armud hobusesse, ning siis on raske temast juba lahkuda 😉

Helista julgelt: +372 512 9686 (Key)


Kõik meie müügis olevad hobused leiad siit. Kui sulle pakub keegi teine meie hobustest huvi, küsi julgelt!